Wyślij wiadomość
Tel:
Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd.
Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd.

Daj swój niesamowity dotyk i wrażenia wizualne !!!

 

Dom

Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd.

Kilka słów o nas
Chiny Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. profil firmy
Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd.
Chiny Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. profil firmy
Chiny Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. profil firmy
Chiny Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. profil firmy
Chiny Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. profil firmy
1 2 3 4 5

Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd.

http://vr.ecerimg.com/data/ca/ec/domaindemo-215654/vr/index.html

 

Skoncentruj się na komercyjnych wyświetlaczach LCD do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, ZXT LCD dostarcza różne produkty do wyświetlania wideo z rynku globalnego.Założyciel Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Limited, Mr.Kevin zawsze nalega na najwyższą jakość i rozsądną cenę jako zasadę firmy.Chcielibyśmy ściśle współpracować z naszym partnerem biznesowym z całego świata, aby utrzymać długoterminowe relacje biznesowe, w których wszyscy wygrywają.

 

Rozciągnięty wyświetlacz LCD, ściana wideo LCD, zewnętrzne oznakowanie cyfrowe, tablica interaktywna LCD, kiosk z ekranem dotykowym, stół wielodotykowy, kiosk samoobsługowy, monitor CCTV, wyświetlacz z otwartą ramą, przezroczysty wyświetlacz LCD i wyświetlacz holograficzny 3D, ekran OLED jest naszym głównym produkt.

 

Chiny Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. profil firmy 0

W 2018 roku ZXT LCD rozszerza skalę zakładu do 800 metrów kwadratowych i zwiększa nowe linie produkcyjne, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na światowym rynku.Aby kontrolować jakość naszych produktów, stworzyliśmy bezpyłowe, antystatyczne standardowe warsztaty międzynarodowego zaawansowanego sprzętu produkcyjnego i testującego.A nasz produkt uzyskał aprobatę CE, certyfikat Rohs dla wielu miejsc na całym świecie.

 

Użytkownik końcowy, integrator systemów, handlowiec, sprzedawca detaliczny lub dystrybutor z firmy zajmującej się multimediami, firma reklamowa lub agencja, inżynier komputerowy lub dostawca rozwiązań IT są mile widziani, aby do nas dołączyć!

 

Podejście zorientowane na klienta: Koncentrujemy się na doświadczeniu i sukcesie naszych klientów, zawsze robiąc to, co najlepsze dla naszych klientów i ich klientów.

 

Kompletne rozwiązanie: zapewniamy odpowiednią kombinację usług, wiedzy i technologii, aby spełnić Twoje cele biznesowe.

 

Nasza firma działa w tej branży od ponad 9 lat.W ciągu ostatnich trzech lat ZXT LCD obsłużyło ponad 200 klientów z różnych krajów i regionów.z tymi samymi przekonaniami na temat życzliwości i odpowiedzialności, które sprawiają, że idziemy dalej w przyszłej współpracy.

Chiny Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. profil firmy 1

Chiny Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd. profil firmy 2

 

 

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

marki : ZXTLCD

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 20 Million -50 Million

Rok założenia : 2003

pc Export : 80% - 90%

W 2003 roku Shenzhen ZXT LCD Technology Development Co., ltd. Założono fabrykę specjalizującą się w monitorach LCD i telewizorach;

 

W 2005 roku stworzył pierwszy monitor LCD CCTV w branży bezpieczeństwa i sprzedawał nasze produkty na Alibaba;

 

W 2008, stworzył pierwszy LCD Digital Signage w komercyjnym wyświetlaczu LCD ;

 

W 2010 roku wprowadził na rynek szereg produktów z serii ścian wideo z patentami będącymi własnością firmy. Opatentowane produkty, takie jak centralny system zasilania ściany wideo, przekaźniki sygnału i odporny na ciśnienie uniwersalny uchwyt, są na wiodącym poziomie na rynku międzynarodowym;

 

W 2011 roku wydał opatentowaną technologię cyfrowego oznakowania sieciowego;Technologia patentowa wniosła znaczący wkład w unowocześnienie branży monitorów;

 

W 2012 roku opracował maszynę reklamową, dotykową maszynę typu all-in-one do nauczania, kiosk dotykowy, maszynę kolejkową i inne produkty digital signage;Produkty są szeroko rozpoznawane i bardzo popularne na rynku;

 

W 2015 roku stał się znanym przedsiębiorstwem w całej naszej branży.

 

 

Usługowe

 

ZA. Wszystkie materiały są testowane pod kątem jakości; Wybieramy tylko markowe ekrany i wszystkie są standardem klasy A lub nawet standardowym panelem klasy A +. Wszystkie nasze produkty przechodzą 72-godzinny test starzenia w wysokiej temperaturze przed dostawą;wadliwa stawka jest mniejsza niż 0,1%.Jesteśmy jedynym producentem, który stosuje tę rygorystyczną metodę testowania.

 

B. Zawsze dostarczamy na czas zgodnie z obietnicą; Wszystkie materiały są testowane, zapewniane jakości; Wybieramy tylko markowe ekrany, a wszystkie są standardem klasy A lub nawet standardowym panelem klasy A + Mamy w pełni profesjonalny zespół, łączący projektowanie, przetwarzanie, produkcję, może być stosunkowo szybko przenoszonym klientem pomysły na produkty.

 

C. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy dostawcą dla wielu firm z listy Fortune 500;pozwól nam służyć Ci naszymi doświadczeniami zawodowymi i specjalnościami.Możemy dostosować i wykonać usługę OEM / ODM dla naszych klientów, zgodnie z projektem i wymaganiami klientów.

 

D. Nasi ludzie zawsze przywiązują dużą wagę do kontroli jakości od samego początku do końca.Stawiamy na każdy szczegół Oferujemy również profesjonalną technologię i obsługę posprzedażową.

 

FAQ:

1. P: Czy jesteś producentem lub firmą handlową?

Odp.: Jesteśmy profesjonalny producent specjalizuje się w produkcji wyświetlaczy LCD od 2003 roku.

2. P: Jak długo trwa gwarancja?

Odp.: Nasz oficjalnie obiecany okres gwarancji to 12 miesięcy od daty dostawy.

3. P: Chciałbym zapytać, czy możliwe jest umieszczenie mojego logo na produkcie?

ZA: (nasza marka) ZXT LCD, neutralny wygląd, niestandardowe logo, wszystkie są dostępne, jeśli chcesz.

4. P: Jakiej marki ekranu używasz?

ZA: Samsung i LG ekran jest zwykle używany w cyfrowych oznakowaniach i ścianach wideo, ale obsługiwany jest również ekran niestandardowy.

 

 

 

Firma Zespół

ZXT LCD posiada profesjonalny zespół, który może pokryć cały proces produkcyjny.

 

Inżynier elektronik: W biznesie projektowym dobry inżynier elektronik byłby najważniejszą osobą, ponieważ jego wiedza i profesjonalista znalazłby najlepsze rozwiązanie, aby sprostać wymaganiom klienta przy najniższych kosztach.Inżynierowie elektronicy firmy Screenage mają ponad 10-letnie doświadczenie w tym zakresie, nasi pracownicy są bardzo profesjonalni w zakresie wszystkich powiązanych komponentów komercyjnych urządzeń wyświetlających.Dlatego możemy zapewnić konkurencyjne rozwiązania i ceny dla naszych klientów ”.

 

Inżynier konstrukcyjny: Screenage ma dwóch facetów, którzy dobrze sobie radzą z nowym projektem.Pokaż nam swój docelowy projekt lub szkic, sprawią, że nadejdzie.

 

Ponadto ZXT LCD stworzył ogólnopolską sieć sprzedaży i sprawny system obsługi posprzedażnej oraz inne osoby na odpowiednim stanowisku, które pomogą nam czynić dobro.Nie jesteśmy potężną firmą, ale jesteśmy profesjonalnym producentem.

Shenzhen ZXT LCD Technology Co., Ltd.
604, budynek 1, park przemysłowy Sanyu, czwarta strefa przemysłowa Xinwei, społeczność Xinzhuang, ulica Majan, dystrykt Guangming, Shenzhen
Tel:86-755-18098949445
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Stół wielodotykowy dostawca. © 2018 - 2023 zxtlcd.com. All Rights Reserved.